Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3397-2Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o pow. 50 m2 położone na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1952 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 570 000 zł. Mieszkanie po generalnym remoncie, w kamienicy. Ciche i przytulne, wysokie 3,1 m. Zaprojektowane przez architekta, od momentu zakończenia remontu niezamieszkane, gotowe do wprowadzenia. Założona KW.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Zakres prac i wyposażenie mieszkania: nowe drzwi, nowa instalacja elektryczna wymienione liczniki, nowa instalacja teletechniczna (internet, telefon, TV), szafki kuchenne robione na wymiar, z pełnym nowym AGD z 2-letnią gwarancją (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, pralka), łazienka wyłożona płytkami hiszpańskimi VIVES i z meblami robionymi na zamówienie, parapety dębowe, szafa wnękowa czterodrzwiowa w przedpokoju, nowe grzejniki. Kamienica jest po wymianie instalacji wod ? kanalizacyjnych oraz CO. Piecyk w łazience zlikwidowany. W planach renowacja elewacji. Do mieszkania przynależy piwnica ok 5m, możliwość parkowania na zamkniętym podwórzu kamienicy. Serdeczne polecam. (126-3397)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 455

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl