Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

173-31-1Warszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 76 m2 położone na V piętrze, w 14-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 600 000 zł.

W mieszkaniu znajduje się: salon + 3 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój + balkon.

Mieszkanie z piwnicą. Mieszkanie znajduje się w miejscu z wyjątkowo bogatą infrastrukturą i rozwiniętą komunikacją miejską (wiele linii tramwajowych, autobusowych oraz dwie linie Metra). Bliska odległość centr handlowych (Wola Park, Arkadia, Złote Tarasy, Klif), wielu małych sklepów jak również większych (Biedronka, Lidl, Tesco), kin, basenów, parków itp. W okolicy znajduje się wiele przedszkoli i szkół. Zapraszam do oglądania i polecam. Zapewniam obsługę notarialną, oraz oferuję pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości lub remont. W razie pytań dotyczących nieruchomości, kredytu proszę o kontakt. Informacje o nieruchomości zostały przygotowane na podstawie oświadczeń i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter informacyjny i mogą ulegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (173-31)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 602 819 711

Tel. +48 662 033 037

t.kolecki@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl