Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-5636-3Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Piękne mieszkanie o powierzchni 101,30 m2 położone na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 1996 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 795 000 zł. Mieszkanie znajduje się na kameralnym ogrodzonym osiedlu. Dodatkowo miejsce w garażu podziemnym. Osiedle posiada zielone patio z placem zabaw oraz monitoringiem.

Rozkład pomieszczeń: salon + 2 sypialnie + kuchnia + 2 korytarze + łazienka + wc.

Ogrzewanie nieopomiarowane, w czynszu, liczone dla powierzchni 84 m. Okna wychodzą na stronę wschodnią i zachodnią. Do mieszkania zostało dokupione i dołączone dodatkowe pomieszczenie-pokój ( 12,5 m2), które posiada okno dachowe, ogrzewanie i wentylację. Istnieje wiele możliwości adaptacji mieszkania ? otwarcie przestrzeni na dolnym poziomie, połączenie salonu z kuchnią, wykonanie antresoli ze względu na wysokość pokoi (4,20 m). Na osiedlu jest telewizja kablowa. W czynszu szybki intranet, a dodatkowo UPC. Atutem jest położenie blisko centrum, bardzo dobra komunikacja autobusowa i tramwajowa. W pobliżu osiedla znajdują się także: stacja drugiej linii metra – Rondo Daszyńskiego. Liczne sklepy i punkty usługowe. Restauracje i kawiarnie. Teatr Na Woli. Obiekty sportowe, między innymi klub fitness i basen MOSiR. Przystanki tramwajowe i autobusowe. Instytut Matki i Dziecka, przedszkole, gimnazjum, przychodnia, szpital wolski oraz Parki Sowińskiego lub sąsiadującym z nim Parku Szymańskiego. W budynku na dole sklep spożywczy i apteka. Do mieszkania należy piwnica. Tytuł własności ? spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Czynsz 690 zł, w tym miejsce garażowe i TV. (126-5636)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl