Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu fragment mieszkania do sprzedaży w Warszawie (Muranów)Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w dzielnicy Śródmieście (Muranów), w Warszawie za cenę 475 000 zł. Mieszkanie dwustronne.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie przeszło generalny remont, podczas którego zamontowano nową instalację elektryczną, grzejniki, wykończono łazienkę w wysokiej klasy wyposażeni), wstawiono drzwi wewnętrzne i zewnętrzne (antywłamaniowe Gerda). Ponadto położono nowe tynki oraz wycyklinowany parkiet dębowy.

Mieszkanie wyposażone w wszystkie media miejskie. Niski blok, klatka odnowiona. Na podwórzu dużo zieleni i nowy plac zabaw. Możliwość parkowania. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – idealne połączenia komunikacyjne (4 min. piechotą od Metra Ratusz i placu Bankowego). Mieszkanie z księgą wieczystą. Serdeczne polecam.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. (126-5913)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

 

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl