Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia wnętrze mieszkania w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 45,66 m2 położone na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 639 500 zł. Mieszkanie znajduje się w budynku stanowiącym część kompleksu sejmowego, zaprojektowanego i częściowo wybudowanego w roku 1936, a następnie odbudowanego i rozbudowanego ok. roku 1950, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Ujazdowskiego, Jazdowa, Parku na Skarpie oraz Sejmu.

Mieszkanie wyjątkowo słoneczne, widne, wysokie – 3,3 m, ustawne, z oddzielną kuchnią oświetloną oknami podsufitowymi.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z widokiem na ul. Wiejską i ambasadę francuską. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie z księgą wieczystą, pełna własność. Mieszkanie jest odnowione w zakresie remontu ścian i elektryki oraz przystosowane do ewentualnego dalszego remontu.

Na podłodze jest oryginalny parkiet – do remontu lub wymiany. Okna plastikowe zachowujące pierwotny podział. W mieszkaniu zachowano jego oryginalny, pierwotny charakter. Mieszkanie jest puste. Dla mieszkańców – dostęp z możliwością parkowania do zamkniętego podwórza współużytkowanego z kancelarią Sejmu. Wspólnota mieszkaniowa. Zapraszam do oglądania. (126-7347)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i zalecamy jej weryfikację.

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl