Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

luksusowe wnętrze mieszkania do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na wysokim parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1987 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 376 400 zł.

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – do Parku Łazienkowskiego tylko ok. 300 metrów. Bardzo blisko również nad Wisłę. Pomimo, że mieszkanie mieści się w centrum miasta, jest tu bardzo cicho (mało uczęszczana ulica). Budynek bardzo zadbany, zarówno nieruchomość, jak również przyległe tereny łącznie z placem zabaw, na który wychodzą okna z salonu, są objęte całodobowym monitoringiem. Świetna komunikacja z pozostałą częścią miasta (przystanek autobusowy 100 m od budynku).

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– wc
– balkon

Mieszkanie przeszło niedawno remont. Obecnie nie wymaga jakichkolwiek nakładów finansowych. Świetna inwestycja. Do mieszkania przynależy duża piwnica. (126-7645)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
e-mail: warszawa@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl