Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na salon w mieszkaniu na sprzedaż w Śródmieściu WarszawyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowane na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 440 000 zł. Mieszkanie doskonale nadaje się dla osób chcących żyć w centrum Warszawy, wszędzie blisko i bezpiecznie. Mieszkanie niezwykle komfortowe, wygodne oraz funkcjonalnie zaprojektowane.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– pokój
– sypialnia (wydzielone miejsce)
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Nad mieszkaniem znajduje się strych. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji – w kompleksie budynków na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Na dole Teatr Kwadrat, sklepy restauracje, kawiarnie. Blisko na Uniwersytet Warszawski, Teatr Wielki, Starówka, Ogród Saski, muzea np. Zachęta. W sąsiedztwie ul. Mazowiecka – centrum klubowe Warszawy. Z drugiej strony nowoczesna Warszawa z pełną komunikacją. Pałac Kultury, Dworzec Centralny, Centra Handlowe – Złote Tarasy. (126-7719)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl