Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie - ŚródmieścieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 36,20 m2 usytuowane na VII piętrze, w 12-kondygnacyjnym budynku z 1970 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 380 000 zł. Mieszkanie idealne na inwestycję pod wynajem.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Układ mieszkania pozwala na wiele rozwiązań w zależności od potrzeb przyszłego mieszkańca/inwestora. Salon posiada aż dwa okna, przez co jest niezwykle jasny. Mieszkanie w dobrym stanie – do zamieszkania. Jednak w zależności od osobistych oczekiwań, nabywca może je odświeżyć.

Dobra lokalizacja – nieopodal Metro Politechnika (jeden z największych węzłów komunikacyjnych w Warszawie), poza tym blisko do Politechniki Warszawskiej, łatwy dojazd również do innych uczelni – SGH oraz APS. Dzięki bliskości Metra oraz przystanków autobusowych i tramwajowych, szybko dojedzie się do centrów biznesowych w Centrum (rondo ONZ) oraz na Domaniewskiej. (126-7810)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl