Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na kuchnię w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone na V piętrze, w 18-kondygnacyjnym wieżowcu z 2008 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 700 000 zł. Mieszkanie nowocześnie i oryginalnie wykończone. Mieszkanie doskonałe dla osób, które szukają wygody i mobilności, ze względu na szybkość dojazdu do pracy i bliskości atrakcji serca stolicy.

Doskonała lokalizacja – mieszkanie na granicy dzielnic Żoliborz i Śródmieście, zaraz przy stacji Metra Dworzec Gdański, obok CH Arkadia, 8 minut samochodem od ścisłego Centrum, ale także blisko jednej z piękniejszych części Warszawy rynku Nowego Miasta (spacerem 15 minut).

Rozkład pokoi:
– kuchnia
– sypialnia
– salon
– korytarz
– łazienka
– weranda
– balkon

Mieszkanie z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym (cena garażu nie jest wliczona w cenę mieszkania). Mieszkanie w wysokim standardzie. Przy wejściu do budynku znajduje się recepcja wraz z ochronną, budynek jest monitorowany. Serdeczne polecam. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. (126-5915)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl