Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok z zewnątrz na budynek w Warszawie, w którym znajduje się oferowane mieszkanieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na I piętrze, w 7-kondygnacyjnej kamienicy z 2016 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 599 000 zł.

Mieszkanie niezwykle luksusowe, nowe, w stanie deweloperskim. Mieszkanie do sprzedaży w opcji wykończenia „pod klucz” za dodatkową opłatą. Mieszkanie przestronne, duże, słoneczne, jasne, co zawdzięcza m.in. drewnianym oknom od podłogi do sufitu.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu o unikalnej architekturze, na dachu duży, zielony ogród dostępny tylko dla mieszkańców. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji – centrum, ale okolica cicha i zielona. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzną, spokojną uliczkę. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym (płatne dodatkowe 38 tys. zł). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7644)

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl