Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie prezentuje luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 91 m2 mieszczące się na IV piętrze, w 12-kondygnacyjnym budynku, w Śródmieściu Warszawy za cenę 8 000 zł/m-c. Mieszkanie jest niezwykle wygodne, luksusowe, komfortowe.
Rozkład pokoi:
– salon
– kuchnia
– 2 sypialne
– 2 łazienki
– przedpokój

Duża zaletą mieszkania jest to, że jest ono niezwykle ciche, co zawdzięcza ekspozycji okien na wewnętrzne patio. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. W pobliżu stacja metra, restauracje, kawiarnie, Hala Mirowska.

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-273)

Kontakt:
e-mail: r.modzelewska@wgn.pl
Tel. +48 501 613 304
Tel. +48 22 723 02 85

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl