Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

173-10-2Warszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 90,60 m2 położone na V piętrze, w 13-kondygnacyjnym budynku z 1999 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 850 000 zł. Mieszkanie przepięknie wykończone. 2 windy w bloku. Serce stolicy. Stan budynku bardzo dobry.

Rozkład pokoi: salon + 3 sypialnie + garderoba + kuchnia + spiżarnia + 2 łazienki + wc + weranda.

Mieszkanie o wysokim standardzie z oknami na wschód. Okna drewniane, weranda okna aluminiowe. Parkiet dębowy w bardzo dobrym stanie. Ogrzewanie C.O. Miejsce postojowe w podziemnym garażu. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, z bardzo dogodnie rozwiniętą komunikacją miejską. Bardzo bogata infrastruktura m. in. znajdują przedszkola, szkoły: podstawowa i gimnazjum. W bliskiej odległość CH Arkadia ( sklepy, kino, restauracje, kawiarnia i inne rozrywki), baseny Inflandzka, korty tenisowe, Hala Mirowska. Dogodny dojazd do Dworca Gdańskiego oraz Dworca Centralnego. Cena tylko 850 000 pln. Miejsce postojowe dodatkowo płatne 40 000 pln. Zapewniam obsługę notarialną, oraz oferuję pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, rozbudowę lub remont. W razie pytań dotyczących nieruchomości, kredytu proszę o kontakt. (173-10)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 602 819 711

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl