Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania do sprzedaży w Warszawie - ŚródmieścieWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 93 m2 położone na I piętrze, w 7-kondygnacyjnej kamienicy z 1930 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 1 270 000 zł.

Wysokość mieszkania to 3,5 metra. Mieszkanie wyjątkowo jasne, widne, słoneczne. Wysoki standard. W mieszkaniu na podłodze położono parkiet. Mieszkanie przeszło niedawno remont.

Mieszkanie składa się z:
– hallu
– salonu
– 3 sypialni
– łazienki
– wc
– przedpokoju
– aneks kuchenny

Cała klatka schodowa po generalnym remoncie włącznie z wymianą windy. Klatka schodowa jest bardzo reprezentacyjna, wykończona kamieniem z dużym kryształowym lustrem. Mieszkanie z alarmem, klimatyzacją, siecią komputerową oraz telefoniczną.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7650)

Kontakt:
e-mail: warszawa@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl