Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-5734-13Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 61 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 589 000 zł. Piękne mieszkanie o idealnym układzie północ-południe.

Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Słoneczny duży salon znajduje się od strony południowej natomiast dwie sypialnie od strony północnej. Duży korytarz i wysokość 3m sprawiają że mieszkanie wydaję się ogromne. Wyposażone jest w klimatyzację, instalacje telewizji satelitarnej oraz naziemnej. Na podłogach znajduję się drewniany parkiet (jesion), okna są kilkuletnie drewniane, drzwi zewnętrzne wysokiej klasy antywłamaniowe i dźwiękoszczelne. Całe mieszkanie 2 lata temu było remontowane więc nie wymaga wkładu finansowego. Kamienica jest bardzo zadbana, posiada domofon oraz monitoring. Wszystkie instalacje (wodna, kanalizacyjna oraz CO) w całym budynku są nowe ponieważ 2 lata temu odbyła się ich wymiana. Mieszkanie znajduję się na czwartym wysokim piętrze bez windy więc przeznaczone dla osób które lubią chodzić po schodach:) Natomiast atutem czwartego piętra jest możliwość adaptacji poddasza (wspólnota wyraża zgodę) o kolejne 61 m2 lub więcej (do dyspozycji ponad 120 m2). Wraz z mieszkaniem dostępny jest samodzielny duży garaż o powierzchni 16 m2 oraz piwnica. Piękna okolica: Łazienki Królewskie , Agrykola, Park Marszałka Rydza-Śmigłego. Tuż obok szkoła podstawowa, liceum Batorego , przedszkole. Doskonała komunikacja w każdym kierunku. Gorąco zapraszam do oglądania. (126-5734)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl