Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-5730-1Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Ładne mieszkanie o powierzchni 30 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 340 000 zł. Mieszkanie jasne w spokojnym i przyjaznym kwartale, w świetnym punkcie komunikacyjnym. metro . Autobus, tramwaj. Spokojna okolica, w pobliżu przedszkola, szkoły, posterunek policji, urzędy dzielnicy. Mieszkanie jest położone w Centrum Warszawy przy Placu Bankowym ( nad kinem Muranów)

Okna wychodzą na duże słoneczne podwórze od zachodu , co zapewnia cisze i spokój.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– aneks kuchenny

– łazienka

– przedpokój

Mieszkanie jest wyposażone w kuchnie i łazienkę. Mieszkanie nie dawno przeszło remont, są nowe okna plastikowe i granitowe parapety i blaty kuchenne. Kuchnia z piekarnikiem w wyspie, płyta gazowa, lodówka. Do mieszkania przynależna jest piwnica. Trzypiętrowy budynek ze starej zdrowej cegły z lat 50-tych. Budynek został całkowicie wyremontowany: nowy dach, odnowione klatki, nowe instalacje elektryczne, wymienione piony centralnego ogrzewania, nowe instalacje gazowe na budynku, dodatkowe zabezpieczenie piwnic kratami, odnowione piwnice. Na budynku jest możliwość podłączenia do sieci kablowych.

Gorąco zapraszam do oglądania. (126-5730)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl