Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia mieszkanie na sprzedaż w Warszawie na WoliWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Oferta idealna dla osób, które szukają mieszkania z możliwością prowadzenia biura. Duże mieszkanie o powierzchni 105 m2 położone na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1913 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 1 190 000 zł. Mieszkanie ciche, przestronne, ustawne. Wysokie wnętrze – 370 cm. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Budynek kamienicy wybudowany został w 1913 r. Mieszkanie ciche, słoneczne (południowa strona) okna wychodzą na ul Nowogrodzka. Centralne położenie w Warszawie na przeciwko restauracja Lokanta, obok teatr muzyczny Roma, 2 min pieszo do centrum handlowego Złote Tarasy i do stacji metra centrum.

Dotychczas mieszkanie wynajmowała pracownia architektoniczna, stąd w lokalu rozprowadzona jest nowa instalacja elektryczno-komputerowa na 20 stanowisk komputerowych i klimatyzacja.

Możliwość zainstalowania windy do apartamentu, jak również kominka. Nad mieszkaniem mieści się strych, który można wydzierżawić od miasta. Do lokalu są 2 wejścia z klatki głównej i bocznej – możliwość podziału na 2 osobne mieszkania. Kamienica przed rewitalizacja. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-1710)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl