Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedażty w Śródmieściu WarszawyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 48,21 m2 usytuowane na III piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 399 000 zł. Mieszkanie zadbane, w dobrym stanie technicznym, wymaga małych nakładów inwestycyjnych. Mieszkanie słoneczne, dwustronne.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– balkon
– przedpokój

Kuchnia, łazienka w stanie do wykończenia. W kuchni trzeba zamontować nowe szafki. W łazience zamontowano nowy geberyt oraz są nowe instalacje do podłączenia umywalki i kabiny prysznicowej. W dużym pokoju okna na całej ścianie. W drugim pokoju okno balkonowe. Okna PCV wymienione 5 lat temu. Parkiet w bardzo dobrym stanie.

Mieszkanie rewelacyjnie zlokalizowane – wokoło dużo zieleni, Agrykola, Park Łazienkowski.

W budynku wszystkie piony wymienione. Klatka zadbana, odnowiona, nowe drzwi wejściowe, domofon. Na wewnętrznym ogrodzonym podwórzu można parkować. (126-6577)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl