Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu do sprzedaży w Śródmieściu WarszawyWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 84,37 m2 usytuowane na V piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 843 700 zł. Mieszkanie bardzo przestronne – wysokość pomieszczeń wynosi 2,9 m. Mieszkanie dwustronne z plastikowymi oknami wychodzącymi w dwóch kierunkach świata.

Układ pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– pomieszczenie gospodarcze.

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, tuż obok stacji Metro Politechnika (1 min.), znakomity punkt komunikacyjny, w pobliżu znajduje się pełna infrastruktura usługowo – handlowa oraz szkoły, przedszkola, przychodnia, tereny rekreacyjne – Pola Mokotowskie.

Mieszkanie w budynku po remoncie. Wymienione zostały wszystkie instalacje: wodne, kanalizacyjne, CO, elektryczne i gazowe oraz winda. Mieszkanie jest do remontu co daje ogromny potencjał aranżacyjny. Mieszkanie stanowi odrębną własność i prowadzona jest dla niego księga wieczysta. Zapraszam do oglądania. (126-6718)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl