Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu duży pokój w mieszkaniu do sprzedaży w Śródmieściu WarszawyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na parterze, w 5-piętrowej kamienicy z 1950 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 598 000 zł. Mieszkanie po remoncie (wymieniona cała instalacja elektryczna i hydrauliczna, gładzie gipsowe, nowa, markowa stolarka okienna i drzwiowa). Budynek z cegły.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój

Kuchnia (zabudowana szafkami kuchennymi, bez sprzętu AGD) – przystosowana idealnie na pomieszczenie socjalne. Łazienka z wanną. Mieszkanie z możliwością zrobienia aneksu kuchennego w pokoju i uzyskania z kuchni trzeciego pokoju. Przestronny przedpokój z szafą wnękową – możliwość stworzenia poczekalni bądź recepcji. Mieszkanie do zamieszkania bądź prowadzenia działalności – bez nakładów finansowych. Na podłodze w pokojach parkiet. Okna PCV. Drzwi wewnętrzne drewniane. (126-6797)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl