Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie, w ŚródmieściuWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 położone na XI piętrze, w 13-kondygnacyjnym budynku z 1976 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 502 000 zł.

Rozkład pokoi wygląda następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– wc
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój

Mieszkanie posiada okna na obydwie strony osiedla, dużym atutem jest dodatkowa otwierana krata przez wejściem, wyodrębnia dodatkową przestrzeń np. na wózek dla dziecka czy rowery.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże całodobowa ochrona, a ponadto osiedle jest ogrodzone i zamknięte. Mieszkanie jest ciche ponieważ położone jest od strony ul. Dzikiej i widokiem na centrum (salon, kuchnia), sypialnie mają okna od strony ogrodu.

Mieszkanie w świetnej lokalizacji – dobre skomunikowanie z całym miastem, obok Metro Dw. Gdański, kolei, kilka linii tramwajowych i autobusowych. Bogata infrastruktura miejska, sklepy, przychodnia, banki, centrum handlowe Arkadia, duży basen kryty i odkryty, siłownia.

Mieszkanie z boxem w piwnicy. Istnieje możliwość dokupienia trzech komórek lokatorskich. Zapraszam do oglądania. (126-6991)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl