Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2691-4Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnej kamienicy z 1912 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 4 000 zł/m-c. Kamienicy z początku zeszłego wieku. Budynek z historią zlokalizowany w samym sercu Warszawy. Blisko Łazienek Królewskich. W najbliższym sąsiedztwie: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ambasady: Słowacji, Ukrainy, Litwy, Szwecji oraz Nuncjatura Apostolska, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Centra biznesowe (np. Zebra Tower, International Business Centre, Puławska Financial Center). Na parterze teatr Syrena. Kamienica po wymianie pionów i ciepłą wodą miejską (bez piecyków). W budynku jest winda. Mieszkanie ma ponad 3,5 m wysokości.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– łazienka

– kuchnia

– jadalnia

– balkon

– garderoba

Na suficie oryginalne, przedwojenne zdobienia. Wszystkie okna i balkon wychodzą na stronę cichego podwórka. Z balkonu fantastyczny widok w stronę Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie odświeżone i gotowe do zamieszkania. Nie ma mebli, ale na istnieje możliwość domeblowania według indywidualnych ustaleń. Serdecznie zapraszam. (126-2691)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl