Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie - ŚródmieścieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 445 000 zł. Mieszkanie z księgą wieczystą, własnościowe. Mieszkanie dwustronne:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– 2 balkony francuskie

Mieszkanie w dobrej lokalizacji – w środku osiedla, z dala od zgiełku ulic otoczony szpalerem zieleni. Budynek z cegły. Nowa elewacja budynku, monitoring przed klatkami, zadbane pełne zieleni podwórze. Wszystko to daje poczucie bezpieczeństwa, sprzyja odpoczynkowi po dniu pracy, a jednocześnie komfort bliskości śródmiejskiej infrastruktury i komunikacji: tramwaje, metro, autobusy.

Mieszkanie dla mniej wymagających do odświeżenia. Zapraszam na prezentację. (126-7148)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 692 345 925
e-mail: m.wisniewska@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl