Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia widok z kuchnia na salon w mieszkaniu na sprzedaż w Śródmieściu WarszawyWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 77,86 m2 usytuowane na III piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1937 roku, w Śródmieściu Warszawy za 740 000 zł. Wysokość mieszkania – 3 m. Mieszkanie ze względu na swoją atrakcyjną cenę, doskonałą lokalizację oraz funkcjonalny rozkład cechuje się wysokim potencjałem inwestycyjnym.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Kamienica składa się z budynku frontowego zlokalizowanego od ulicy głównej, oficyny I od podwórza oraz oficyny II od podwórza.

Mieszkanie świetnie zlokalizowane – cisza i spokój przy jednoczesnej bliskości najważniejszych urzędów, siedzib wielu polskich i międzynarodowych firm, dostępu do licznych obiektów kulturalnych zlokalizowanych w centrum Warszawy np. Park Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza, Bulwary Wiślane, Agrykola, Łazienki Królewskie, Stadion Legii, Torwar, Plac Trzech Krzyży, Nowy Świat, Polskie Radio, prestiżowe Liceum Batorego, Akademia Sztuk Pięknych, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik.

Mieszkanie w cenie 9 500 zł/m2 (stan deweloperski). Zapraszam do oglądania. (126-7017)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl