Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie - ŚródmieścieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 485 000 zł.

Mieszkanie zostało wykończone i wyposażone w bardzo wysokim standardzie (2 szafy wnękowe, nowoczesny system szafek kuchennych (m.in. cargo, magic corner), sprzęty AGD (piekarnik, płyta elektryczna, okap, lodówka, zmywarka, mikrofalówka, pralka). Na podłodze parkiet.
Rozkład pomieszczeń:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– loggia

Mieszkanie na sprzedaż w opcji także bez wyposażenia. Mieszkanie z przynależnym miejscem parkingowym na zamykanym parkingu, przed wejściem do klatki schodowej. Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji – pomiędzy Placem Zbawiciela, Placem Unii Lubelskiej a Placem na Rozdrożu, w pobliżu Park Łazienkowski i Agrykola. Idealny punkt komunikacyjny: tramwaje, autobusy, metro Politechnika. W bliskiej odległości liczne sklepy, kawiarnie (choćby na popularnym Placu Zbawiciela), restauracje, przedszkole, Centrum Handlowe Plac Unii.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7649)

Kontakt:
e-mail: warszawa@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl