Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu wnętrze mieszkania do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 104 m2 zlokalizowane na V pietrze, w 6-kondygnacyjnej kamienicy z 1959 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 842 000 zł.

Rozkład pokoi w mieszkaniu: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój + 2 balkony.

Mieszkanie własnościowe, do remontu. Wymienione instalacje, częściowo wymienione okna, parkiet dębowy. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – widok na PKiN oraz Hotel Marriott, w centrum, tuż przy granicach Woli, Śródmieścia i Ochoty. Idealna komunikacja, jeden przystanek od Dworca Centralnego, blisko II linii metra. Podwórko zagospodarowane i zamykane, z możliwością bezpiecznego parkowania aut. Kamienica z cegły z windą, budynek zadbany, w dobrym stanie, z wyremontowaną fasadą. Wyjątkowo niski czynsz.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7803)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl