Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia wnętrze mieszkania na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Duże mieszkanie o powierzchni 48,33 m2 położone na I piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 1967 roku, w dzielnicy Śródmieście, w Warszawie za cenę 409 000 zł. Mieszkanie w bloku, przy Al. Jana Pawła II, róg Stawki.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– aneks kuchenny

– łazienka z wc

– osobne wc

– przedpokój

– balkon.

Okna wychodzące na wschód i północ; widok na Al. Jana Pawła II i Stawki. Przeprowadzone remonty: wymiana okien, wymiana instalacji grzewczej, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, wymiana instalacji elektrycznej, remont łazienki, remont kuchni, remont pokoi, odświeżenie ścian, wymiana drzwi wejściowych. Zabezpieczenia: domofon, drzwi antywłamaniowe. Wyposażenie oferowane w cenie: zabudowa kuchenna, armatura łazienkowa, meble. Materiał: rama H. Własność: własnościowe z KW. Gorąco zapraszam do oglądania! (126-5903)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl