Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3567-2Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Jasne, ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 69 m2 położne na I piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 1976 roku, w dzielnicy Stare Miasto (Traktat Królewski), w Warszawie za cenę 1 119 000 zł. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Urządzone klasycznie ale i nowocześnie.

Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Niemieckie, niezawodne AGD. Podłoga z drewna egzotycznego. Wszystkie instalacje są nowe, kable internetowe itd. Bardzo dobrej jakości wykończenie i spokojna elegancja. Pomiędzy Teatrem Wielkim a Krakowskim Przedmieściem, tuż przy Pałacu Prymasowskim znajduje się urokliwy park, cichy i spokojny bo mało kto o nim wie. Przy tym parku wybudowano apartamenty dla byłej władzy. Według najlepszych wzorców zachodnich! Sam budynek wygląda jak przeniesiony z Riwiery Francuskiej! I tak się w nim mieszka. Rano budzi śpiew ptaków i promienie słońca. Żadnych odgłosów miasta. Za oknem, morze zieleni i pocztówkowe kamienice. To mieszkanie jest wyjątkowe, choćby ze względu na widok za oknem. Do placu Zamkowego spacerkiem idzie się ok. 6 minut, do Teatru Wielkiego 1 minutę, do Krakowskiego Przedmieścia 4 minuty, do Parku Saskiego 5 minut. Wokół mnóstwo restauracji oraz a w odległości ok. 40 kroków nowoczesny supermarket. Pod budynkiem garaż podziemny. Charakterystyczna jest ilość okien i światła. Wszędzie okna przez całą ścianę, nawet w kuchni i dwa w łazience. W wannie można leżeć w pełnym słońcu. Okna są zresztą od wschodu, południa i zachodu ? a więc słońce wędruje po mieszkaniu przez cały dzień! A jednocześnie ma się poczucie cienistej willi w lesie. To chyba zasługa tarasowej konstrukcji budynku. Taras z widokiem na park i olbrzymią stałą donicą na kwiaty i drzewka. Trudno uwierzyć, że to środek Warszawy. Serdeczne polecam. (126-3567)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 862 460

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl