Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze jednego z pokoi w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 51,03 m2, na Starówce, w Warszawie za cenę 612 000 zł. Mieszkanie położone w pięknej, zabytkowej kamienicy, która jest pod opieką konserwatora zabytków. Mieszkanie znajduje się na I piętrze.

Rewelacyjne usytuowanie tuż przy Rynku Nowego Miasta.
Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Łazienka po remoncie. Mieszkanie jest wysokie – ok. 285 cm oraz dwustronne. Kameralny 3 piętrowy budynek na tyłach ulicy Freta z pięknym zielonym podwórkiem, które jest zamknięte. Wymienione okna i piony. W mieszkaniu można podłączyć piec lub kominek (ma sprawną instalację dymną).

W kamienicy wymieniono pokrycie dachu na dachówkę z funduszy Miasta i UE. W planach remont klatki schodowej i elewacji. Ostatnio był przeprowadzany remont pionów wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Polecam i zapraszam do oglądania. (126-1185)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 862 452
e-mail: d.dymczak@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl