Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia mieszkanie do wynajęcia na Starym Mieście w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, na Starym Mieście, w Warszawie za cenę 3 800 zł/m-c.

Mieszkanie składa się z: salonu + kuchni + sypialni + loggi

Mieszkanie ze stanowiskiem garażowym. Mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie Starego i Nowego Miasta jak również parku Krasińskich. Mieszkanie dwustronne z obu stron otoczone zielenią.

Na dachu budynku znajduje się wspólny widokowy taras z piękna panoramą na zabytkową cześć miasta kontrastującą z oddalonymi nowoczesnymi wieżowcami w centrum Warszawy. Kuchnia wyposażona, łazienka z wanną i kabiną prysznicową. Mieszkanie jest umeblowane. Wszystkie ściany budynku są wyciszone. Winda schodzi bezpośrednio do garażu. Okazja cena tylko 3 800 zł/m-c (wraz z stanowiskiem garażowym).

Zapewniam obsługę notarialną, oraz oferuję pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, rozbudowę lub remont. W razie pytań dotyczących mieszkania, kredytu proszę o kontakt. Informacje o mieszkaniu zostały przygotowane na podstawie oświadczeń i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter informacyjny i mogą ulegać aktualizacji. (173-43)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 602 819 711
Tel. +48 662 033 037
e-mail: warszawa1@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl