Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

173-7-1Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 85 m2 położone na II piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w dzielnicy Stegny, w Warszawie za cenę 750 000 zł. Blok z windą, na zamkniętym osiedlu. Rok budowy 2007.

Rozkład pokoi wygląda następująco: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój.

Wysokość mieszkania 2,80 m. Okna drewniane. Parkiet. Ogrzewanie podłogowe (terakota) w kuchni, łazience, przedpokoju i garderobie zasilane z C.O. W salonie i sypialniach znajdują się grzejniki C.O. Ekspozycja okien płn i płd i płd/zach. Mieszkanie doświetlone i słoneczne. Mieszkanie znajduje się na terenie ogrodzonego, strzeżonego i monitorowanego osiedla. Wśród zieleni znajduje się plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, drabinkami. Do dyspozycji właścicieli mieszkania wydzielone miejsce parkingowe na terenie osiedla. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum, sklepy, bazarek owocowo – warzywny, piekarnia, trasa rowerowa, tor łyżwiarsko – rolkarski. Dobra komunikacja również miejska z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Odległość do centrum 15 minut, 20 min pieszo do Sadyba Best Maal, liczne autobusy, łatwy dojazd również samochodem. Mieszkanie do odświeżenia, nie wymaga kosztownych zmian, aby dokonać własnej aranżacji. Zapewniam obsługę notarialną, oraz oferuję pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, rozbudowę lub remont. Zapraszam do oglądania i polecam. Informacje o nieruchomości zostały przygotowane na podstawie oświadczeń i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter informacyjny i mogą ulegać aktualizacji. (173-7)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 602 819 711

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl