Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

173-6-7Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 80,80 m2 położone na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Szczęśliwice, w Warszawie za cenę 719 000 zł. Mieszkanie w okolicy centrum handlowego Blue City. Doskonała lokalizacja. 5 min spacerkiem do parku, 2 minuty na przystanki ZTM, dwa centra handlowe Reduta i Blue City. Dojazd autobusem do centrum zajmuje ok. 17 minut. Mieszkanie jasne i przestronne. Orientacja okien – wschód i południe. Z okien salonu i kuchni a także z balkonu widok na Górkę Szczęśliwicką. Z okien sypialni widać panoramę Warszawy z Pałacem Kultury i przyległymi wieżowcami w tle Niski czynsz dla wspólnoty. Mieszkanie po remoncie w 2010 roku.

Rozkład pokoi: salon + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + pralnia/schowek + przedpokój + korytarz + balkon

Do mieszkania przynależy duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym (możliwość parkowania dwóch samochodów jeden za drugim). Jest możliwość zabudowania części miejsca parkingowego na piwnicę. Cena do niewielkiej negocjacji. Mieszkanie jest już puste, dostępne od zaraz. Zapewniam obsługę notarialną, oraz oferuję pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. W razie pytań dotyczących nieruchomości, kredytu proszę o kontakt. (173-6)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 602 819 711

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl