Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3506-4Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Wyremontowane mieszkanie o pow. 59 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, w dzielnicy Targówek, w Warszawie za cenę 355 000 zł. Blok bez windy. Wymienione są wszystkie instalacje (elektryczne, wodno-kanalizacyjne, gazowe, co), wszystkie drzwi, okna, parapety, położono nowe glazury i terakoty, nowe panele na podłogach, wykonano gładź gipsową na ścianach.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Okna od strony południowej, zachodniej i północnej z których rozciąga się niepowtarzalny widok na centrum Warszawy, a bliżej ogródki działkowe. Budynek znajduje się 200m od planowanej stacji metra Targówek I. W pobliżu komunikacja miejska, park, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia. Cicha , spokojna okolica i sąsiedzi. Mieszkanie na nieuregulowanym gruncie – zakup tylko za gotówkę. Zapraszam do oglądania. (126-3506)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 453

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl