Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w luksusowym mieszkaniu na sprzedaż, w Warszawie, w dzielnicy UrsusWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Ładne, estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 66 m2 na pierwszym piętrze, w Warszawie (dzielnica Ursus) za kwotę 495 000 zł. Mieszkanie wyjątkowo słoneczne, ciepłe i przestronne. Mieszkanie do sprzedaży wraz z miejscem postojowym na zewnętrznym parkingu.

Mieszkanie w wysokim standardzie: zainstalowana klimatyzacja, wysokiej jakości armatura łazienkowa oraz meble łazienkowe, wyposażenie garderoby, sprzęt AGD, zabudowa kuchenna. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2012 roku.

Mieszkanie rewelacyjnie zlokalizowane, tuż obok znajdują się centrum handlowe, supermarkety, żłobki, przedszkola (prywatne/publiczne). Cena do negocjacji. Zapraszamy do kontaktu. (126-2510)

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia/pokój dziecięcy
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– garderoba
– przedpokój
– pralnia/pomieszczenie gospodarcze
– balkon.

Mieszkanie z domofonem, drzwiami antywłamaniowymi, ochroną i monitoringiem na osiedlu. (126-2510)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 720 823 600
e-mail: w.dabrowski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl