Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Ursus

28 października 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 87 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w Warszawie, w dzielnicy Ursus za cenę 599 000 zł.

Mieszkanie niezwykle estetycznie urządzone i zaprojektowane przy pomocy architekta. Mieszkanie przeszło kapitalny remont i jest obecnie w bardzo dobrym stanie technicznym. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe – na podłogach parkiet z drewna afrykańskiego, na przedpokoju i w garderobie gres, w łazience i wc terakota i drewno afrykańskie. Ekspozycja okien w mieszkaniu – południe i zachód. Budynek i osiedle dostosowane dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych – winda od poziomu garażu, wygodne rampy.

Rozkład pokoi w mieszkaniu: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + garderoba + przedpokój + balkon.

Balkon mieszkania dodatkowo zabudowany, szyby przesuwane – szkło i aluminium, na podłodze gres. Z uwagi na ustawienie okien i słupów istnieje możliwość podziału salonu i wydzielenia 4 pokoju lub przeróbki i połączenia salonu z kuchnia. Do mieszkania przynależy miejsce garażowe pod budynkiem (dodatkowo płatne 20 000 zł). Zakup nie jest obowiązkowy. W garażu dostępna jest również wspólna zamykana rowerownia. Zapraszamy do obejrzenia mieszkania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8467)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl