Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Ursus

30 października 2016

zdjęcie przedstawia komfortowo iurządzony aneks kuchenny w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 usytuowane na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2005 roku, w Warszawie, w dzielnicy Ursus za cenę 567 000 zł.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– oranżerii
– balkonu
– aneksu kuchennego
– 2 sypialni
– łazienki z wc
– osobnego wc.

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, na podłodze parkiet jesionowy (salon, sypialnie i łącząca te pomieszczenia część przedpokoju). Fronty w meblach kuchennych wykonane z naturalnego drewna. Stan mieszkania – do wejścia. Znakomity punkt po względem komunikacyjnym – łatwy i szybki dojazd do południowej obwodnicy Warszawy (S8, S2). Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – kameralne, zamknięte i strzeżone osiedle. Zapraszamy do obejrzenia. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8492)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl