Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Ursus

8 listopada 2016

na zdjęciu aneks kuchenny i fragment łazienki w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 mieszczące się w 5-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w Warszawie, w dzielnicy Ursus za cenę 335 000 zł. Mieszkanie duże, przestronne, sprawiające wrażenie większego niż to wynika z metrażu.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– taras

Mieszkanie wraz z garażem pod budynkiem oraz komórką lokatorską. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – wokół dużo zieleni. Osiedle nowe. Dobry punkt komunikacyjny. Bogata infrastruktura. Mieszkanie idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania przez przyszłego właściciela, jak i inwestycja pod wynajem. Zapraszamy do obejrzenia mieszkania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8577)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl