Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2660-6Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Luksusowe, nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2 położone na parterze 5-kondygnacyjnego budynku z 2008 roku, w dzielnicy Ursus, w Warszawie za cenę 629 900 zł. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie najwyższej klasy materiałami.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– aneks kuchenny

– 2 sypialnie

– łazienka

– 2 garderoby.

Miejsce garażowe dodatkowo płatne w garażu podziemnym. Osiedle zadbane, zamknięte, strzeżone 24h. Na terenie obiektu plac zabaw dla dzieci. W okolicy pełna infrastruktura, dobre połączenie z centrum Warszawy. W pełni wykończony lokal , zabudowa garderoby, kuchni i sprzęt w cenie. Drzwi wewnętrzne wraz z maskownica drzwi wejściowych firmy Interno drzwi, Kuchnia z okuciami Blum. Na wyposażeniu kuchni znajduje się kuchenko mikrofala Samsung, Lodówka Whirpool, Płata Ceramiczno-Indukcyjna MasterCook, wyciąg Faber, Zmywarka Bosh 60l, 2 x Kargo o wysokości 185 , Zabudowa kuchenna wykonana przez Rust;a Mebel. Tapety Rusch. Typ własności nieruchomości : Własność. Lokalizacja nieruchomości pozwala na bezproblemowe wydostanie się z osiedla i dzielnicy Ursus. Mieszkanie znajduje się 4 minuty od Szkoły Podstawowej, Przedszkola, Centrum handlowego . W okolicy znajdują się Lidl, Biedronka, Tesco, Rossman, Smyk, Alma, Przychodnia Lekarska Vis a View osiedla, Basen, Boisko, Kolejka WKD 7 min. Zamknięte strzeżone osiedle. Mieszkanie 4 pokojowe, adaptowane na 3 (bezproblemowa możliwość powrotu). Zachęcam i zapraszam. (126-2660)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 720 823 600

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl