Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Włochy

10 listopada 2016

na zdjęciu aneks kuchenny oraz salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży za 650 000 zł w Warszawie. Mieszkanie liczy 86 metrów kwadratowych powierzchni. Trzecie piętro. Trzy pokoje. Dzielnica – Włochy. Mieszkanie bardzo jasne i widne. Niezwykle nowocześnie wykończone o bardzo wysokim standardzie. Tylko najlepszego gatunku materiały, takie jak włoski gres polerowany, austriacki panel bambusowy laminowany z imitacją marmuru.

Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salon
– 3 balkony
– aneks kuchenny
– 2 łazienki
– sypialnia
– pokój
– przedpokój.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz 2 miejsca postojowe w podziemnym garażu (osobno płatne w kwocie 45 000 zł). Prestiżowa lokalizacja – mieszkanie znajduje się na monitorowanym, strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Nieopodal sklepy, punkty usługowe, place zabaw, boiska, stacja kolejki i centrum handlowe. Serdecznie polecam. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8537)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl