Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu widok z góry na salon w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 75 m2 zlokalizowane na VI piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w Warszawie, w dzielnicy Włochy za cenę 580 000 zł. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych, poza odświeżeniem ścian. Wszystkie sprzęty są sprawne, w dobrym stanie i mogą być sprzedane razem z mieszkaniem.

Mieszkanie składa się z dwóch poziomów:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– balkon
– pokój na antresoli

Mieszkanie niezwykle przestronne, ze skosami, które zostały funkcjonalnie zagospodarowane i stanowią dodatkową przestrzeń. W salonie pięknym elementem dekoracyjnym są drewniane belki przy wysokim suficie, dającym dodatkowe poczucie przestrzeni. Antresola może służyć jako dodatkowy pokój, sypialnia, gabinet lub pracownia. Bezpieczeństwo domownikom gwarantują antywłamaniowe drzwi oraz najwyższej jakości rolety aluminiowe zewnętrzne. Dzięki temu w mieszkaniu jest chłodniej latem, a zimą – cieplej. Mieszkanie do sprzedaży wraz z 2 kartami parkingowymi, uprawniającymi do wjazdu i bezpłatnego parkowania na zewnętrznych miejscach postojowych.

Mieszkanie mieści się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Dużo zieleni. Blisko do sklepów, punktów usługowych, poczty, szkoły, przedszkola i przystanków zbiorowej komunikacji miejskiej. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8576)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl