Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu wnętrze mieszkania do sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 78 m2 usytuowane na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2005 roku, w Warszawie (dzielnica Włochy) za cenę 595 000 zł.

Dużą zaletą mieszkania jest jego lokalizacja na terenie nowego, strzeżonego osiedla z podziemnymi garażami. To również niezwykle korzystny punkt komunikacyjny, około 10 min od centrum. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów zielonych – parków: Cietrzewia i Szczęśliwice, około 5 min jazdy samochodem. W okolicy znane centra handlowe.

Samo mieszkanie również wykończone i wyposażone jest w wysokim standardzie. Na podłogach panele, w kuchni i łazience gres.
Rozkład pokoi:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-274)

Kontakt:
e-mail: r.modzelewska@wgn.pl
Tel. +48 501 613 304
Tel. +48 22 723 02 85

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl