Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

24 listopada 2015

126-5452-2Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na VI piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 714 000 zł. Mieszkanie idealne pod wynajem – są dwa oddzielne pokoje o podwyższonym standardzie, więc łatwo można każdy z osobna wynająć.

Rozmieszczenie pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– przedpokój

– łazienka.

Pierwotnie był aneks z salonem sypialnia, jednakże jako, że chciałam, aby mniejszy pokój był wynajmowany, przedzieliłam duży pokój od kuchni ścianką z GK. Standard mieszkania: drzwi i okna drewniane, klimatyzacja na oba pokoje, w sypialni szafa typu komandor, w przedpokoju szafa, w większym pokoju sufit podwieszany z oświetleniem typu LED, oba pokoje umeblowane.; kuchnia i łazienka umeblowana, drzwi antywłamaniowe, wideodomofon. Zabieram ze sobą sprzęt AGD (niezabudowany) i RTV. Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Z osiedla do ścisłego centrum miasta można dojechać w samochodem w kilkanaście minut. Szybką komunikację ze wszystkimi dzielnicami Warszawy gwarantuje też rozbudowana sieć komunikacyjna. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, a nie wykluczone, iż z racji ilości wybudowanych mieszkań na ul. Jana Kazimierza będzie również jeździła komunikacja miejska. W bloku znajdują się lokale usługowe, m.in. Biedronka, co jest bardzo dużym autem. Osiedle strzeżone. Czynsz jest bardzo niski ? z garażem, odbiorem śmieci płacę jedyne 366, 00 zł (z czego garaż to 40 zł). Ponoć najniższy czynsz na Woli. (126-5452)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl