Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

mieszkanie na sprzedaz 126-5855-4Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1970 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 430 000 zł. Mieszkanie usytuowane bezpośrednio przy parku Szymańskiego w centralnej części warszawskiej Woli.

Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– balkon.

Do mieszkania przynależy obszerne pomieszczenie piwniczne. Miejsca parkingowe udostępniane w ramach parkingu społecznego. Mieszkanie po remoncie. Lokalizacja pozwala na szybką komunikację – wiele połączeń tramwajowych i autobusowych w odległości do 150 m, w pobliżu projektowana następna stacja drugiej linii metra, Dobra komunikacja z centrum miasta, szybki wyjazd na Ekspresową Obwodnicę Warszawy. Położenie na granicy parku, z widokiem na zieleń.

W pobliżu bogata infrastruktura: przedszkole w granicach osiedla, bliskość dobrych szkół, ośrodek zdrowia, sklepy, łatwy dojazd do największych galerii handlowych, a także obiekty rekreacji – korty tenisowe, baseny, ścieżki rowerowe, siłownie, place zabaw, bungy, paintball, amfiteatr w którym odbywa się wiele ciekawych koncertów I wydarzeń kulturalnych, itp. (126-5855)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl