Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na piękny salon w mieszkaniu na sprzedażWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,85 m2 położone na parterze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy z 1952 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 374 000 zł. Mieszkanie doskonale rozplanowane.

Układ pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– spiżarnia

– łazienka

– wc

– przedpokój.

Do mieszkania przynależy piwnica. Ekspozycja okien: salon – wschód i północ, jeden z pokoi – północ, kuchnia i drugi pokój – zachód (zielony dziedziniec). Budynek w bardzo dobrym stanie, z czerwonej cegły, z 1952 roku. Nowa elewacja i ocieplenie wykonane w 2012 roku, wymienione instalacje CO, CW (zainstalowane nowe grzejniki z termostatami, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej – zlikwidowane piecyki gazowe). W mieszkaniu okna PCV. Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Zielona okolica, idealna do spacerów, niskie bloki, dużo przestrzeni. Obok Park Moczydło, niedaleko Lasek na Kole. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta – blisko do przystanku tramwajowego i autobusowego – w niedalekiej przyszłości stacja II linii metra. (126-5981)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl