Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na salonWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na V piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 3 200 zł/m-c. Mieszkanie przepiękne, w pełni wykończone, kilkuletnie, w samym centrum.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon

Elewacja południowo-zachodnia, blok z windą. Luksusowo wykończony, kameralny budynek. Zamknięty dziedziniec z wejściem od ul. Chłodnej, ochrona. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym. W pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchnia elektr., piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka). Wyposażona łazienka z pralką. Klimatyzacja. W cenie najmu czynsz, ogrzewanie. Dodatkowo płatne media licznikowe. W budynku sieć kablowa. (126-6085)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl