Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie, na WoliWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 54,11 m2 na Woli w Warszawie za 375 000 zł. Mieszkanie ciche, jasne i przestronne położone na IV piętrze, w budynku z 1954 roku.

Rozkład pokoi w mieszkaniu wygląda następująco: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój.

Do mieszkanie przynależy piwnica. Okna wychodzą na stronę wschodnia jak i zachodnia. Mieszkanie ma wymienione okna, wszystkie rury, grzejniki. Bardzo dobrze skomunikowane: liczne linie autobusowe i tramwajowe.

Piękna okolica w pobliżu cztery parki (Sowińskiego, Szymańskiego, Lasek na Kole i Moczydło, pełna infrastruktura: Centrum Handlowe Wola Park, wiele punktów usługowych i sklepów, apteka całodobowa i przychodnia nocna. W pobliżu znajdują się również przedszkola, żłobki i szkoła podstawowa. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-2061)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl