Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia duży pokój w mieszkaniu na sprzedaż, Warszawa (Wola)Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na wysokim parterze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 530 000 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowocześnie zaprojektowanym osiedlu z wszelkimi udogodnieniami. Mieszkanie jest nie tylko doskonałym miejscem do zamieszkania, ale również świetną inwestycją kapitału ze względu na wyjątkowe położenie na mapie Warszawy. Dzięki usytuowaniu tuż przy drugiej linii metra, inwestycja nigdy nie straci na wartości.

Mieszkanie ciche dzięki wystawie okien na dziedziniec. Osiedle jest strzeżone i ogrodzone, a także wyposażone w system monitoringu, który daje mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– aneks jadalny
– łazienka
– przedpokój
– loggia

Mieszkanie jest całkowicie wykończone w wysokim standardzie – parkiet egzotyczny, sprzęt agd, gresy i terakoty wysokiej klasy. Pełna zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD Siemens. W okolicy ośrodek sportu, teatr, sklepy spożywcze, piekarnie, restauracje. W cenie zawarta jest duża oddzielna komórka gospodarcza oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. (126-6270)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl