Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

luksusowe mieszkanie do sprzedaży w dzielnicy Wola, w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie na Woli w Warszawie o bardzo wysokim standardzie za cenę 800 000 zł. Mieszkanie liczy 80 metrów kwadratowych powierzchni i usytuowane jest na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1936 roku. Mieszkanie jest urządzone i zaadoptowane na biuro w stylu kancelaryjnym w wysokim standardzie. Doskonała komunikacja (nowa linia metra) i bliskość centrów biznesowych takich jak: Rondo 1, Atrium, Warsaw Spire itp.

Rozkład pokoi: sala konferencyjna + gabinet + balkon + łazienka + korytarz + aneks kuchenny + łazienka i wc.

W lokalu wymienione wszystkie instalacje. Budynek czysty i zadbany w dobrym stanie technicznym. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku (zamykanym bramą) przeznaczonym do wyłącznego użytku mieszkańców. Serdecznie polecam. (126-6362)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl