Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie na WoliWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 usytuowane na IV piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 2011 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 560 000 zł. Mieszkanie bardzo ładne, gustownie urządzone z super widokiem na panoramę miasta.

Rozkład pokoi wygląda następująco:
– przedpokój
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– garderoba.

Mieszkanie ma wiele zalet, spośród których warto wymienić: bardzo dobre położenie pod względem komunikacyjnym (tramwaje na Wolskiej – 200 metrów, autobusy na Górczewskiej 200 m, za kilka lat II linia metra), mieszkanie doskonale położone (na końcu bloku – bez widoku na sąsiadów), mieszkania ma panoramiczne okna na całej wysokości ściany w salonie i kuchni, mieszkanie jest gustownie urządzone i zabudowane meblami robionymi na wymiar przez bardzo dobrych stolarzy, mieszkanie jest wyjątkowo ciche (w ogóle nie słychać sąsiadów), na dole w bloku mieści się doskonale wyposażony market Simply (możliwość wejścia bez wychodzenia z bloku) z ogromnym wyborem towarów i bardzo niskimi cenami (jak w Auchan).

Mieszkanie z bardzo niskim czynszem (niecałe 500 zł), ponadto do mieszkania przynależy miejsce parkingowe – bardzo fajnie położone (blisko klatki, łatwo wjechać) – dodatkowo płatne: 25 000 zł. (126-6499)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl