Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

20 kwietnia 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie, w dzielnicy WolaWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone w 4-kondygnacyjnym budynku z 1955 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 329 000 zł. Mieszkanie z ekspozycją na dwie strony świata. Mieszkanie wysokie, przestronne, dwustronne.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– kuchnia
– hol.

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2015 roku. W przedpokoju i sypialni szafy wnękowe. Mieszkanie z przynależną piwnicą o powierzchni 14 m2.

Budynek z cegły. Kameralny blok z dwoma klatkami schodowymi po 12 mieszkań w każdej. W kwietniu 2015 r wymienione piony ciepłej i ziemnej wody oraz cała instalacja elektryczna. W tym roku będzie wymieniona instalacja gazowa oraz planowana jest wymiana kaloryferów w najbliższym czasie.

Mieszkanie w dobrej lokalizacji – dogodna komunikacja miejska: tramwaje, autobusy, metro, veturilo . Plac zabaw dla dzieci, szkoła podstawowa, przedszkole oraz centrum handlowe Arkadia, Tesco, wokół sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone, usługi, knajpki, biura. Zaletą tego mieszkania jest usytuowanie bloku. Znajduje się on przy ulicy bez wylotu, co niweluje „uroki” mieszkania prawie w centrum. Jest cisza i spokój, a jednocześnie minuta do autobusu, tramwaju i 10 min na pieszo do metro Daszyńskiego. Lokalizacja umożliwia mieszkańcom komfortowe korzystanie z licznych zalet i atrakcji, wynikających z zamieszkiwania w sercu jednego z największych europejskich miast. Okolice budynku to także rozbudowana oferta kulturalna, w tym Muzeum Powstania Warszawskiego. (126-6772)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl