Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

25 kwietnia 2016

duży pokój w mieszkaniu na sprzedaż, w Warszawie, dzielnica WolaWarszawa, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 32,4 m2 położone na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 1955 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 280 000 zł. Budynek po remoncie elewacji, balkonów i dachu oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej i gazowej.

Mieszkanie świetnie zlokalizowane – wokół tereny zielone: Lasek na Kole i Park Moczydło, Park Sowińskiego, liczne sklepy (np. Wola Park), placówki edukacyjne, do ścisłego centrum Warszawy jest ok. 25 min. komunikacją miejską. Komunikacja zapewniona poprzez liczne linie tramwajowe, autobusowe oraz w niedalekiej przyszłości rozbudowującą się II linię metra.

Mieszkanie składa się z:
– pokoju/sypialni
– kuchni
– łazienki z wc
– przedpokoju

Mieszkanie z oknami skierowanymi na wschód i północ. Widok na zieleń. Mieszkanie po remoncie (oprócz łazienki, która nie została wyremontowana, ponieważ wspólnota ma zlikwidować piecyki gazowe i doprowadzić ciepłą wodę pod koniec 2017 roku). Wymienione wszystkie drzwi (zewnętrzne i wewnętrzne), okna (drewniane), grzejniki, na podłodze ? terakota (Kuchnia, łazienka i przedpokój) i parkiet w pokoju. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, w przedpokoju szafa wnękowa. Meble kuchenne w zabudowie na wymiar.

Mieszkanie o wysokości 2,75 m. Mieszkanie z następującymi mediami: gaz ziemny, ogrzewanie centralne, ciepła woda, TV kablowa, internet. Mieszkanie z przynależną piwnicą. Na osiedlu dostępne strzeżone parkingi. (126-6910)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl